Series
Ratings
309- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
Extraordinary Season 1Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Eyes of WakandaRated ★ 1.0
NothingRated ★ 0.5
TwelveRated ★ 1.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5- Live WireRated ★ 2.5
- House of GirlsRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Dark LegacyRated ★ 0.5