Titles you rated
The BequeathedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Lost in AustenRated ★ 3.5- Wuthering HeightsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0