Movies
Ratings
348
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5