Titles you rated
- Farewell Duman RiverRated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 4.5
BoléroRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The KidRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 4.5
WunderkinderRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
MaverickRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.0
Certified CopyRated ★ 4.5