Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0