Titles you rated
Bad BoysRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Romeo Must DieRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.0
Fight Back to SchoolRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0