Series
Ratings
204
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.5
Revenge SpyRated ★ 3.0
Yabusaka dewa GozaimasenRated ★ 4.5
Sannin FufuRated ★ 3.0
Koi wa YamiRated ★ 4.0
Ballet Boys!Rated ★ 1.5
Rokugatsu no Time MachineRated ★ 3.0
Sekai de Ichiban Hayai HaruRated ★ 5.0
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 4.0- The History of UsRated ★ 3.5
Saiko no Seito: Yomei Ichinen no Last DanceRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Boys with SecretsRated ★ 0.5
Numa Otoko to Numa Ochi Onna no Midnight Call: Nebusoku no Genin wa Jibun ni Aru.Rated ★ 3.5- Netsuai PrinceRated ★ 0.5
No Gain No LoveRated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 1.5