Movies
Ratings
80
Ninja AssassinRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 1.0
District B13Rated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0