Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0