Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 5.0
MonstrumRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0