Movies
Ratings
382
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
DumboRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0