Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0