Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
BossRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0