Movies
Ratings
81
My 11th MotherRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0