Titles you rated
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0