Titles you rated
Double LoverRated ★ 3.5
Vanishing WavesRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
An American RhapsodyRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5- Sunshine LoveRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5