Titles you rated
 Christmas in AugustRated ★ 5.0 Christmas in AugustRated ★ 5.0
 Eat Pray LoveRated ★ 3.5 Eat Pray LoveRated ★ 3.5
 17 AgainRated ★ 3.0 17 AgainRated ★ 3.0
 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
 Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5 Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
 The Theory of EverythingRated ★ 3.5 The Theory of EverythingRated ★ 3.5
 Furious 7Rated ★ 3.0 Furious 7Rated ★ 3.0
 Ant-ManRated ★ 2.5 Ant-ManRated ★ 2.5
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 The ImpossibleRated ★ 3.5 The ImpossibleRated ★ 3.5
 CarolRated ★ 3.0 CarolRated ★ 3.0
 Mr. NobodyRated ★ 3.5 Mr. NobodyRated ★ 3.5
 The HimalayasRated ★ 2.5 The HimalayasRated ★ 2.5
 The RevenantRated ★ 4.0 The RevenantRated ★ 4.0
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0 The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
 SpyRated ★ 3.0 SpyRated ★ 3.0
 Take This WaltzRated ★ 4.5 Take This WaltzRated ★ 4.5