Movies
Ratings
1243
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0