Titles you rated
Saga of Tanya the EvilRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0