Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0