Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The CraziesRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0