Series
Ratings
20- ShamelessRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
New GirlRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0- AlphasRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5