Movies
Ratings
51
Act of ValorRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0