Movies
Ratings
90
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0