Movies
Ratings
22
The Lone RangerRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 1.0
300Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0