Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 주관식당Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Sand FlowerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Peak TimeRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0