Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
American Pie 2Rated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 2.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
The GooniesRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 3.0