Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0