Movies
Ratings
113
American SniperRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
All the Bright PlacesRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The CovenantRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5