Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Going in StyleRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Hell's GardenRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Blues BrothersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0