Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Last One Standing Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- ゴッドタンRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5