Movies
Ratings
575
ExhumaRated ★ 5.0- One Summer NightRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0