Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0