Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 5.0