Movies
Ratings
70
OnceRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0