Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0