Movies
Ratings
379
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0