Movies
Ratings
496
JokerRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The AnimatrixRated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5