Titles you rated
Rocky IIRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0