Movies
Ratings
446
AssassinationRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Accidental LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0