Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0