Movies
Ratings
506
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 2.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
IntruderRated ★ 3.5
MisbehaviourRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0