Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 2.5
The Light Between OceansRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0