Titles you rated
A Dog's PurposeRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5