Movies
Ratings
101
Batman BeginsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
AirportRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5