Titles you rated
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0