Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
- Home Sweet HomeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
FallRated ★ 3.5