Movies
Ratings
664
Tabloid TruthRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
White NightRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
The MistRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
HereafterRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0