Movies
Ratings
701
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Make It BigRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 1.0