Titles you rated
RayRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
The ChaseRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
EdenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 0.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5